Silpro
Centrum Kostki Brukowej i ogrodzeń

Jesteśmy czołowym dystrybutorem kostki brukowej i ogrodzeń na rynku. Współpracujemy z najlepszymi producentami wyrobów wibroprasowanych w Polsce. Dysponujemy również własnym ogrodem wystawowym z kostką brukową i ogrodzeniami, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Dla naszych klientów zapewniamy usługi transportowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Brukarstwo i ogrodzenia dla Ciebie
Dlaczego warto wybrać SILPRO?

Oferta SILPRO obejmuje szeroki zakres usług, w tym profesjonalne brukarstwo i solidne ogrodzenia. W dziale brukarstwa oferujemy sprzedaż kostki brukowej w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach, abyś mógł stworzyć wyjątkową powierzchnię brukowaną, która będzie trwała i estetyczna przez wiele lat. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz również galanterię betonową, taką jak krawężniki, palisady czy elementy dekoracyjne, które dodadzą charakteru Twoim projektom. Jeśli potrzebujesz solidnych i estetycznych ogrodzeń, to jesteśmy odpowiednim wyborem. Oferujemy ogrodzenia łupane o wysokiej jakości, które chronią Twoją przestrzeń i nadają jej unikalny wygląd. Dla tych, którzy preferują nowoczesne rozwiązania, proponujemy również ogrodzenia gładkie, które idealnie wpasują się w różne style architektoniczne.

Planujesz taras lub ogrodzenie?

Odwiedź nasz ogród wystawowy. Zobacz jak prezentują się nasze produkty

Przejrzyj naszą galerię, aby zobaczyć przykłady naszych zrealizowanych projektów i czerpać inspirację do własnych planów. Nasze referencje od zadowolonych klientów to dla nas najlepsze wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci w realizacji Twoich projektów brukarskich i ogrodzeniowych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się pięknymi i funkcjonalnymi przestrzeniami zewnętrznymi stworzonymi przez SILPRO!

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY
Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami